k888
Příspěvky: 4
Registrován: 15 bře 2010, 17:51

Prosím poraďte ohledně vysoké v USA...

09 pro 2010, 18:35

Ahoj, chtěla bych jet na rok na HS do Ameriky. Teď jsem ve druháku, takže bych tam jela na třeťák, ale pořád ještě nejsem rozhodnutá, přemýšlím už nad uplnýma kravinama :)
Možná si budete myslet, že jsem idiot, ale prostě si nedokážu představit, že se vrátím do ČR a tam budu chodit zase na střední, i kdyby jenom jeden rok...Prostě mě tak napadlo, že bych tam zůstala a studovala i vejšku. Ale...potřebovala bych vědět jak to tam je s dostáním se tam. Platit si ji určitě nebudu, na to fakt nemám(e) a tak jsem se chtěla zeptat na ty stipendia. Dostávají se i za dobrý výsledky na HS, nebo jak? Možná to tady někde už je, ale mě se to teď nechce hledat. Prostě mi stačí, jaký mám možnosti, abych se tam dostala "zadarmo" a jestli bych si ji třeba nějak mohla odložit, kdybych se na pár měsíců chtěla vrátit do ČR. Tohle všechno by bylo super, ale pak mi došla ještě jedna věc...a to peníze. Kdybych se tam na universitu, college, dostala, z čeho bych žila? Možná blbá otázka, ale tohle jsem ještě neřešila, takže taky nehledala a nic o tom nevím.
No, myslím že jsem toho napsala celkem dost, nevím jestli se to někomu bude vůbec chtít číst, kdyžtak další dotaz napíšu potom:-D Takže zatím děkuju
PS. ještě maličkost :-D Vím, že v ČR na americkou střední ani vysokou moc neslyší, ale já bych tam klidně zůstala na pořád :-D (Zní to jednoduše a mě by se to líbilo, tak proto se ptám)
Děkuju...

Zpět na „Studium na vysoké škole“